Fatma Haxhialiu prezanton motrën dhe duket një kukull e vërtet

Xing

E Mërkurë 11 Shtator 2019, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Fatma Haxhialiu, një nga moderatoret më të komentuara e më të ndjekura në rrjete sociale, ka rënë gjithnjë në sy për pamjen e saj të veçantë e kaçurrelat bjonde.

Duket se Fatma nuk është e vetmja në familje kaçurrelse sepse së fundmi moderatorja na ka prezantuar me motrën e saj të vogël dhe ajo gjithashtu është një kaçurrelse që ngjan si kukull.

"Ka motra një kukull" e thërret me përkëdheli Fatma motrën e cila ka tërhequr menjëherë vëmendjen në foton e postuar nga moderatorja.