Haradinaj nuk përmbahet pas golit të Kosovës, i jep puthjen pasionante Anitës

Xing

E Mërkurë 11 Shtator 2019, 12:12 / Kategoria Lajmet e fundit /  Read in English

Mbrëmjen e djeshme u mbajt ndeshja mes Anglisë dhe Kosovës, një ndeshje që u mbyll me rezultatin 5 me 3. Në sheshin"Zahir Pajaziti", në Prishtinë ndodheshin edhe Ramush Haradinaj me bashkëshorten, Anitën.

Çifti e panë ndeshjen së bashku me qytetarët dhe goli i parë i Kosovës i gëzoi të gjithë.

Në këtë moment, Anita dhe Ramushi shkëmbyen një puthje që u filmua nga kamerat.

Çifti dukeshin shumë të lumtur gjatë gjithë ndeshjes. Ndiqni videon e mëposhtme.