Encës i ngec fara rrushit në fyt duke bërë video

Xing

E Mërkurë 11 Shtator 2019, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pas një vere plot koncerte, Enca ka gjetur më në fund kohën për pushime dhe ndodhet në Belek, Turqi në një resort luksoz, së bashku me familjen e saj. 

Në videon e fundit Enca shfaqet duke ngrënë një pjatë me fruta teksa bën një video.

Mirëpo në një moment ajo shtrembron fytyrën pasi i ngel një farë rrushi në fyt.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca) on

"Meqe familjareve te mi nuk ju jepet shume per foto, ju pershendes me nje video duke ngrene fruta derisa me ngel nje fare rrushi ne fyt, po ju ku po i kaloni pushimet?", shkruan Enca krah videos. 

MOTI NE TIRANE
Poll