Aurela Hoxha kërcen vallen e Tropojës me rrobabanjo, fansat i kthehen keq

Xing

E Mërkurë 11 Shtator 2019, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Aurela Hoxha ka tërhequr të gjithë vëmendjen së fundmi me një video të postuar në Instagram ku shfaqet duke kërcyer vallen e Tropojës në jaht, e veshur me rrobabanjo.

Mirëpo ky fakt nuk i ka pëlqyer fansave dhe shumë e kanë kritikuar modelen që po kërcen me rrobabanjo.

"Kjo nuk eshte kenge per tu kercyer me kte zhveshje. Eshte nje perle e folklorit shqiptar po qe shume gjynah sepse nuk i shkon per shtat kjo video", i shkruan një komentuese.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AURELA HOXHA (@hoxha_aurela) on

"Epo ne plazh nuk mund te ket njeri veshjen tradicionale me vete. Më vjen keq", i përgjigjet Aurela.