Blerina Bombaj hap dyert e shtëpisë dhe u shokuam

Xing

E Premte 6 Shtator 2019, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Dietologia e njohur, Blerina Bombaj është shumë aktive në rrjete sociale ku poston shpesh foto e video si nga jeta e përditshme ashtu edhe nga profesioni i saj, duke dhënë edhe këshilla për ndjekësit.

Ditën e sotme Blerina ka postuar një foto ku tregon se fëmijët ia kanë bërë rrëmujë dhomën e ndjenjes. Dietologia shkruan se ndodhej tek dhoma ngjitur dhe kur kishte shkuar për të parë fëmijët, ishte shokuar nga gjendja në të cilën e gjeti dhomën.

"Ai momenti kur je te dhoma ngjitur dhe thua me habi, “çne qe po rrine kaq urte?", shkruan Blerina.