Pas dasmës madhështore, Erik Lloshi nis muajin e mjaltit

Xing

E Diel 25 Gusht 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Pak ditë më parë këngëtari shumë i dashur për publikun, Erik Lloshi i dha fund beqarisë duke u martuar me partneren e tij, Rominën. Çifti u martuan me një dasmë madhështore me shumë të ftuar VIP.

Pas dasmës, Eriku dhe Romina kanë nisur muajin e mjaltit. Ndryshe nga çiftet e tjerë që preferojnë ta kalojnë muajin e mjaltit jashtë vendit, Eriku dhe Romina ndodhen në Shqipëri dhe po shijojnë bregdetin shqiptar.

Eriku ka postuar foto nga Dhërmiu krah bashkëshortes dhe çifti shfaqen shumë të lumtur krah njëri-tjetrit.