Po e mban sekret, zbulohet aktori që do luajë në filmin 'I love Tropoja'

Xing

E Diel 25 Gusht 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Pas suksesit të "2 gisht mjaltë", Ermal Mamaqi është gati për të thyer një tjetër rekord me filmin "I love Tropoja". Xhirimet kanë nisur prej disa ditësh dhe kasti i aktorëve po zbulohet nga dita në ditë.

Në këtë film do luajë edhe një nga aktorët më të dashur për publikun, që na ka bërë të gjithëve të qeshim.

Bëhet fjalë për Jul Dedën i cili ka postuar sot një foto nga Valbona dhe pyet fansat nëse e gjejnë dot pse ndodhet atje. Burime për "Xing.al" konfirmojnë se Juli do të luajë në "I love Tropoja", por këtë lajm aktori po e mban surprizë.