Do qeshni me lot: Shihni ç'i punon Enca Ermalit gjatë xhirimeve të filmit

Xing

E Mërkurë 14 Gusht 2019, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ditën e sotme "Xing.al" bëri të ditur se këngëtarja e njohur dhe shumë e suksseshme Enca do të jetë protagoniste në filmin e ri të Ermal Mamaqit. Kështu Encën do e shohim për herë të parë si aktore, gjë që do të shënojë një tjetër arritje për të.

Pasi lajmi qarkulloi me shpejtësi në rrjete sociale, Enca postoi dy video në Instastory ku shfaqet me Ermal Mamaqin gjatë xhirimeve të filmit.

Me njërën prej videove këngëtarja i ka shkrirë fansat së qeshuri pasi ia kap gishtin e këmbës Ermalit dhe nuk ia lëshon më. Ndiqni videon e mëposhtme.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Xing.al (@xing.al) on

Shtepi ne shitje