Arbana Osmani: Për mua ka qenë torturë, kërkoj falje

Xing

E Mërkurë 14 Gusht 2019, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Arbana Osmani vendosi të ndajë sot me fansat në Instagram mënyrën si i bën sushit. Arbana postoi në Instastory disa foto e video gjatë përgatitjes, por edhe kërkoi falje për gratë shtatzëna.

Moderatorja tregoi se për të ka qenë torturë të mos i konsumonte sushit me peshk të gjallë gjatë shtatzënisë.

"Kërkoj falje për të gjithë shtatzënat. Mos ngrënia dot e sushit me peshk të gjallë ka qenë edhe për mua një torturë gjatë asaj periudhe", shkruan Arbana.

Nëse doni të dini si i përgatit moderatorja sushit, shihni fotot e mëposhtme.

Karkaleca tempura, avokado, Philadelphia, mbështjellë me salmon dhe salcë ostrike
Rrokulliseni
Dhe prejini
Gati

Shtepi ne shitje