Tenton t’i flasë dhe si përgjigjet, Dajana Shabani lë me trauma çunin e lagjes

Xing

E Martë 13 Gusht 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Një emër shumë i komentuar në media kohët e fundit, është emri i moderatores Dajana Shabani. Gjithsesi kjo e fundit vazhdon me jetën e saj dhe me të qenurit aktive në rrjetin social të Instagramit ku po ndan vazhdimisht foto nga pushimet në profilin e saj.

Dajana ka postuar dy video në instastoryn e saj ku shfaqet tërheqëse dhe e veshur me rrobabanje të zeza. Ajo çfarë bie në sy është shkrimi me kontekst ironik që ka shoqeruar videot.“U ndjeva kështu, pasi pashë një koment negativ, nga një ish-cun lagjeje. Më fal për të gjitha herët që ke tentuar të më flasësh dhe unë se kam bërë! Nuk e dija që do të shkaktonte traumë,” ka shkruar ajo.

Mesa duket një ndër ndjekësit e saj “nje ish- çun lagjeje” siç e quan ajo, i ka lënë një koment negativ në një ndër fotot e saj. Dajana ka reaguar duke i kërkuar ndjese me ironi për të gjitha herët kur ai ka tentuar t’i flasë dhe ajo si ka kthyer përgjigje.

Shtepi ne shitje