'Ta bëjmë dhe ne një', Oriola Marashi i kërkon fëmijë shoqes së ngushtë

Xing

E Martë 13 Gusht 2019, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Oriola Marashi duket se e ndjen veten gati për t'u bërë nënë. Këtë ka lënë të kuptohet me një koment në foton e miliarderes Kylie Jenner e cila ka pozuar me vajzën e saj.

"Bukur", komenton Beatrix Ramosaj ndërsa Oriola i replikon: "Le ta bëjmë dhe ne një".

Oriola dhe Beatrix janë mikesha shumë të ngushta dhe shihen shpesh në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundmi dy vajzat ndodheshin me pushime në Spanjë.

Shtepi ne shitje