I çmendi shoferët, Oriola Marashi mbi motorr me tanga

Xing

E Martë 13 Gusht 2019, 14:02 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Prej disa ditësh Oriola Marashi ndodhej në Spanjë ku shijoi pushimet në plazhin e Ibizës së bashku me shoqërinë e saj.

Nga këto pushime Oriola ka postuar së fundmi një video ku shfaqet mbi motorr vetëm me rrobabanjo teksa dikush e filmon nga prapa.

Në videon e rradhës modelja shfaqet me pantallona të shkurta dhe shkruan se i veshi për të shmangur aksi.dentet.

Kujtojmë që së fundmi Oriola sfiloi për Aurela Hoxhën me një veshje fosforeshente së bashku me disa modele të njohura si Elena Lika, Dorina Gegiçi etj.

Shtepi ne shitje