Eliona Pitarka ankohet që ka vënë bark: Ha 8-9 vakte në ditë

Xing

E Enjte 11 Korrik 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Aktorja bukuroshe e "Duplex", Eliona Pitarka tërheq gjithnjë vëmendjen me fotot që publikon në rrjete sociale e sidomos së fundmi që ka nisur pushimet.

Këtë verë Eliona e ka nisur duke postuar foto tenxehta ku shfaqet me rroba banjo dhe ne na duket në super formë, mirëpo aktorja ankohet se ka vënë bark.

"Se si dreqin ve kaq shume bark gjate veres une, se marr vesh. Une fundja maksimumi 8-9 vakte ne dite ha. Hej zot", shkruan Eliona krah fotove që kanë shkaktuar shumë komente.

Këshilla për Marketingun