Moderatori shqiptar bëhet bjond dhe nuk njihet më

Xing

E Enjte 11 Korrik 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Siç duket të jesh bjond është trendi më i ri për djemtë e famshëm shqiptar. Pas Majkut, Mozzikut dhe Brunos, rradhën e ka moderatori i njohur Flori Gjini.

Ditën e sotme Flori ka treguar look-un e ri me një foto të postuar në Instagram ku shkruan se ky ndryshim vjen pak para fillimit të emisionit "Pushime on top".

Edhe këtë vit "Pushime on Top" do prezantohet nga Flori dhe Ori Nebijaj.

Këshilla për Marketingun