Në vilën e Gjirit të Lalëzit: Ingrit Gjoni organizon festën luksoze me miqtë

Xing

E Enjte 11 Korrik 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Mbrëmjen e kaluar këngëtarja shumë e dashur për publikun organizoi një festë në shtëpinë e saj luksoze në Gjirin e Lalëzit të cilën e bleu para disa kohësh. Ingriti ka treguar se për arredimin e kësaj shtëpie është kujdesur vetë.

Këngëtarja kishte ftuar miqtë dhe me ta postoi disa video ku shfaqet duke u relaksuar në pishinën e vilës dykatëshe.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

"Duke festuar me njerëzit e mi më të dashur", shkruan Ingriti në një prej videove.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Ingrit Gjoni (@ingritgjoniii) on

Këshilla për Marketingun