Me fustan nusërie, Bora Zemani martohet me Donaldin (Video)

Xing

E Enjte 11 Korrik 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këtë verë Bora Zemani dhe binjakët Romeo dhe Donald Veshaj kanë vendosur mos ta bëjnë pushim, por të sjellin një emision të ri për publikun "3-shat", që transmetohet në Vizion plus dhe Tring.

Në puntatën e mbrëmjes së sotme Donaldi dhe Romeo janë shfaqur të veshur me fustan nusërie ndërsa Bora me kostumin e dhëndrit.

Të tre i kanë shkrirë të gjithë së qeshuri me një video ku shfaqen të përqafuar teksa kërcejnë nën tingujt e një kënge romantike.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Bora Zemani (@borazemani) on

"Dhe ata jetuan te lumtur, pergjithmone... 3-shat, une me gocat e mia", shkruan Bora.