Ertugrul i bën dhuratën e veçantë për dasmë Mezut Ozilit dhe aktores turke

Xing

E Martë 21 Maj 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Futbollisti Mezut Ozil dhe aktorja turke Amine Gulse do e kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë muajin tjetër. Çifti do bëjnë një dasmë madhështore në 7 qershor në një hotel luksoz në brigjet e ngushticës së Bosforit.

Pak para dasmës, aktori që luan "Ertugrul", Engin Altan Duzyatan i ka bërë një dhuratë të veçantë çiftit.

Aktori u ka dhuruar çiftit një kostum të blinduar,të cilin e ka përdorur gjatë xhirimeve të serialit.

Pak kohë më parë Mesut dhe Amine e takuan Enginin në sheshin e xhirimeve të serialit "Ertugrul".

Këshilla për Marketingun