Mezi po e prisnim: Almeda Abazi na prezanton për herë të parë djalin

Xing

E Martë 21 Maj 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Pak ditë më parë Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman u bënë prindër për herë të parë. Almeda solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosën emrin Efehan.

Çifti preferuan që për disa ditë mos të postonin foto me vogëlushin, por më në fund ditën e sotme Almeda e ka prezantuar Efehanin me një foto të adhurueshme.

Almeda shfaqet e përlotur teksa mban vogëlushin në krahë ndërsa Tolga duke e puthur.

"Momenti kur e morëm ëngjëllin tonë në krahë pas lindjes", shkruan Almeda.

Këshilla për Marketingun