Uindi Haxhia merr propozim me unazë diamanti (Video)

Xing

E Mërkurë 15 Maj 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Motra e Encës, Uindi Haxhia njihet tashmë nga të gjithë falë fotove që poston në rrjete sociale që tërheqin shumë vëmendjen apo deklaratat e bujshme që shkaktojnë komente të shumta. 

Pak më parë Uindi ka postuar një video ku Enca e pyet për thonjtë, por në fakt vëmendjen e ka tek unaza me diamant.

Duke qenë se Uindi jetën private ka preferuar ta mbajë larg syrit të publikut nuk dihet ende se kush i ka propozuar me këtë unazë makeup artistes.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by 🐯 Uindi Haxhia 🐯 (@itsuindi) on

Kujtojmë që së fundmi Uindi është bërë edhe Youtuber dhe poston shpesh video në kanalin e saj me të cilat jo vetëm argëton ndjekësit, por edhe i informon mbi tema të caktuara.