Ups, Vjollca Hoxha zbulon publikisht rrogën e Rezartit në Portokalli

Xing

E Enjte 9 Maj 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Mbrëmjen e djeshme stafi i "Portokalli" së bashku me Vjollca Hoxhën dhe drejtorin Ben Blushi janë mbledhur në një darkë për të festuar. Ka qenë aktori, Rezart Veleshnja, ai i cili ka publikuar disa nga momentet e festës.

Në një moment ai ka filmuar veten dhe Vjollca Hoxhën teksa i thotë me shaka: “Faleminderit shumë! Rrofsh për ato që më jep!”, ndërkohë që Vjollca zbulon publikisht se Xhemi paguhet më shumë se ai.

“Ta futi Xhemi se merr 120”, i thotë ajo duke shkaktuar të qeshura.