Elita Rudi flet për djalin dhe përlotet në emision: 'Është e vështirë'

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

E ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin "Në kurthin e Piter Pan" është moderatorja shumë e komentuar, Elita Rudi e cila për herë të parë ka folur për emocionet e të bërit nënë pas ardhjes në jetë të Zërit.

Elita tregoi se i përkushtohet shumë djalit dhe e ushqen me gji. Gjatë emisionit u transmetua një klip me fotot e vogëlushit dhe Elita u përlot.

"Është e vështirë ta lësh bebin vetëm në muajt e parë", u shpreh Elita me sytë e mbushur me lot.

Këshilla për Marketingun