Klajda Gjosha shtatzënë, ja sa kilogramë ka shtuar ish-deputetja

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ish-deputetja e LSI, Klajda Gjosha është shtatzënë për herë të dytë dhe së shpejti do të bëhet me vajzë. E ftuar sot në "Ftesë në 5", Klajda ndau emocionet e pritjes së ëmbël dhe zbuloi se është në muajin e gjashtë të shtatzënisë.

Në pamje të jashtme barku i rrumbullaosur i ish-deputetes nuk dallon thuajse fare dhe ajo tregoi se ka shtuar vetëm 4 kilogramë.

Klajda u shpreh se nuk shqetësohet aspak për format trupore, edhe nëse në muajt në vazhdim do shtojë peshë.

Kujtojmë që ish-deputetja është edhe nënë e një djali me të cilin poston shpesh foto.

Këshilla për Marketingun