Adelina Tahiri bën testin e inteligjencës, do t'ju befasojë me rezultatin

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 16:04 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Adelina Tahiri është një ndër personazhet më të njohur për publikun shqiptar, e cila komentohet vazhdimisht për jetën e saj private dhe gjithçka prej këngëtares përbën interes të madh për publikun.

Së fundmi, ajo ka bërë testin e inteligjencës dhe rezultatin e ka ndarë me të gjithë ndjekësit e saj në Instagram.

Në çertifikatën e publikuar, Adelina ka arritur rezultatin 142, rezultat që e ka kaluar iteligjencën mesatare, e cila është nga 90 në 110.

"Provoni dhe ju. Kontrolloni inteligjencën. Ju garantoj që s'ka të njofshëm ktu."- shkruan këngëtarja krahas fotos së çertifikatës.

Këshilla për Marketingun