Tha që femrat s'mund të bëjnë rep, këngëtarja shqiptare kapet keq me Ledri Vulën

Xing

E Hënë 15 Prill 2019, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Teksa ishte i ftuar në emisionin "NIN", reperi i njohur Ledri Vula u shpreh se tashmë kishte ardhur koha të rritej standarti i reperëve dhe i muzikës rep.

"Edhe femnat ja kan nisë me repovatë, dicka so n'rregull", shprehej Ledri, deklaratë e cila nuk i ka pëlqyer aspak këngëtares Edona Vatoci.

Në profilin e saj në Twitter, ajo ka publikuar videon e deklaratës së Ledrit dhe krahas saj shkruan:

"Edhe femnat ja kan nisë me repovatë, dicka so n'rregull"???? qysh gjinja munen me dale n'tv edhe me bo ksi komente mizogjene n'vitin 2019? Guximi..."- shkruan Edona në postim.

 

Këshilla për Marketingun