S'ka ndodhur kurrë më parë: Sofia i bën Çanit të pabërën në emision

Xing

E Premte 15 Mars 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Xheni Brahaj është kthyer në një nga vajzat më të njohura për publikun të cilën e shohim çdo të premte në "Zonë e lirë", në rolin e Sofisë, asistentes së Arian Çanit. 

Mbrëmjen e sotme Sofia i ka habitur të gjithë kur është shfaqur në emision jo më bjonde, por brune.

Sofia duket shumë simpatike me pamjen e re dhe me këtë ndryshim ka thyer traditën e emisionit pasi të gjitha Sofitë e mëparshme kanë qenë bjonde.

Këshilla për Marketingun