26 emisionet shqiptare që na ka marrë malli t'i shohim sërish në ekran

Xing

E Hënë 11 Mars 2019, 15:03 / Kategoria XingFeed /  Read in English

Me siguri të gjithë keni nostalgji për emisionet e vjetra shqiptare, të cilat ju kanë mbajtur të gozhduar para ekranit dhe ju kanë përfshirë në botën e tyre të spektaklit. Disa prej emisioneve janë zëvendësuar me të rinj të të njëjtit format, e të tjerë kanë mbetur vetëm në memorien e shikuesëve. “Xing.al” sjell për ju 26 emisionet e bukura shqiptare të cilat nuk transmetohen më.

“X-Factor Albania”

“C’est la vie”

“Ethet e së premtes mbrëma”

“Ti vlen”

“Albanians got talent”

“12 vallzime pa një të shtunë”

“Kafazi i artë”

“Big Brother Albania”

“Kush do të bëhet milioner?”

“Kutia e fundit”

“Njerëz të humbur”

"Top Select"

"Kërkohet një yll"

"Porta e fatit"

"Shkruaje në akull"

"Me shumë dashuri"

"Kjo ishte loja"

"Top Fest"

"Gjeniu i vogël"

"Your face sounds familiar"

"Kontrata"

"Sketch show"

"Mos u nxeh"

"Oktapod"

"Pa limit"

"Troç"

Nëse kujtoni të tjerë emisione që nuk janë përmendur në këtë listë, shkruajini ato në komente./Xing.al

Këshilla për Marketingun