'Do filloni punë të re', Meri ka lajme të mira për këtë shenjë horoskopi

Xing

E Mërkurë 6 Mars 2019, 16:04 / Kategoria Horoskopi & Fati /  Read in English

Astrologia e njohur Meri Shehu ka lajme të mira për disa prej shenjave të horoskopit me hënën e re romantike që do të jetë afër me asteroidin Kirki. Disa prej tyre do bëjnë fillime të reja, disa prej tyre punë të reja ndërsa të tjerë do fillojnë një punë të re.

Lexoni më poshtë parashikimin për të gjitha shenjat e horoskopit.

Dashi
Sot fillon nje ndikim i mire shpirteror per tu cliruar nga fobite dhe pengesat. Do merrni lajme te mira per ceshtje shendetesore dhe ligjore.

Demi
Do keni qellime te reja dhe njohje te reja te cilat do ju hapin syte dhe nuk do ndjeheni se keni mbetur vetem apo pa qellime.

Binjaket
Do merrni nje lajm te mire pune dhe mund te filloni nje veprimtari te re. Ka mundesi nje njohje e mire ne planin personal.

Gaforrja
Ne kete periudhe mund te beni nje fillim te ri dhe te rikujtoni njerzit te cilet e kishin bazen shpirterore per te qene pjese e jetes suaj.

Luani
Nje pune e re dhe nje shpenzim qe lidhet me te duket sikur do ju marre me shume pjesen e diteve dhe do ndjegheni me mire se gjerat sikur po levizin.

Virgjeresha 
Do jeni perball propozimeve te reja por pak te paqarta ne baze te aftesive tuaja logjike. Por duhet te perdorni instiktet per te kuptuar te tjeret.

Peshorja
Nik mjafton nje pune por duhet edhe nje ndryshim pasi keni mbetur ne ujra te qeta dhe te pa pastra. Nje rifreskim i ambjentit do ju bente mire.

Akrepi
Fillon nje ere e re ne jeten tuaj sentimentale dhe romantike. Kerkoni qe gjerat te behen sic doni ju pasi nuk ju takon roli i viktimes por as i tutorit.

Shigjetari 
Do filloni te ndjeheni mire me deshiren per ndryshim udhetim dhe shume kontakte te reja sidomos ne ambjentet ku jetoni.

Bricjapi
Do merrni nje lajm te mire sot dhe do ndjeheni qe pengesat po fillojne te eleminohen dhe te dali zgjidhja e nje problemi.

Ujori
Tentoni te permiresoni ekonomine tuaj duke kerkuar dhe qene me te vemendeshem per te marre ate qe ju takon dhe qe duhet ta keni.

Peshqit
Hena e re ne shenjen tuaj mund te sjell ne qender te vemendjes vlerat tuaja dhe tju hapi syte perball nje rruge te bukur por mashtruese qe ishit duke u futur nen ndikimin e rrethanave./Xing.al

Këshilla për Marketingun