Parashikimi javor/ Meri paralajmëron një surprizë për këtë shenjë horoskopi

Xing

E Hënë 25 Shkurt 2019, 16:04 / Kategoria Horoskopi & Fati /  Read in English

"Java fillon me lidhjen e Uranit dhe asteroidit Urania. kjo eshte nje lidhje e vecante pasi te dy trupat qiellor kane natyre te njejte. Do ndryshojme kendveshtrim ne marredhenet tona sidomos ato sentimentale", njofton Meri. 

Lexoni më poshtë parashikimin javor për të gjitha shenjat.

Dashi
Njeshperthim ne momentet e fundit te lodhjes dhe deformimit aposhperfytyrimit tuaj do u kujtoj te tjereve se tashme keni ardhur ne vete

Demi
Nje ndryshim i papritur i planeve dhe situatave te bllokuara do ju nxjerr ne nje rruge te re dhe do merrni vendime krejtesisht te tjera. Jeta juaj ka nevoj per ndryshim

Binjaket
Mund te keni nje surprize jo te kendshme persa i perket tendences per te mbuluar disa gabime apo menyra jo korrekte sjelljeje

Gaforrja
Do gjeni nje menyre te zgjuar per te ruajtur pozicionet tuaja drejtuese si edhe per te marre mesazhet e duhura nga universi

Luani
Do perballeni me veten tuaj me te zgjuar me te talentuar dhe me te gatshme per te bere art ne sjellje dhe ne dashuri. Urania do jete ndihmesja juaj por edhe mesazhi femeror

Virgjeresha 
Nje levizje e zgjuar do ju bej te dilni nga bllokimi psikologjik apo parrugedalja ne te cilen mendoni se e keni futur veten ne planet personale

Peshorja
Do udhetoni dhe do njihni persona te rinj dhe mundesi te reja te cilat nuk do ju kushtezojne ne veprime e shpenzime. Sot mund te bashkepunoni suksesshem

Akrepi
Puna do jete rruga juaj e tanishme me surpriza dhe mundesi te reja apo zgjidhje te zgjuara te ngerceve dhe pritjeve te gjata

Shigjetari
Ne dashuri ka gjithmone surpriza por kjo e sotmja do jucmendi fare. Keni shansin te perdorni trurin dhe jo ndjenjen e plagosur

Bricjapi
Tashme edhe ju qe ju ka lodhur vetja juaj do filloni te cliroheni nga ajo. Do keni shansin te mos i vini me pengesa vetes

Ujori
Vjen nje dite qe ju jep ate qe doni ne dashuri para dhe marredhenie. Por kujdes se distancat e medha i largojne tipe te ndryshem njerzish qe e kane te nevojshme prekjen

Peshqit
Me mire me te vjetren se sa me te rene. Por e reja vjen tashme dhe sot mund te beni nje pazar te zgjuar me jeten tuaj dhe ate qe doni te merrni.

Këshilla për Marketingun