Në hapat e mamit: Vajza e Valbona Selimllarit pjesë e 'Në kurthin e Piter Pan'

Xing

E Hënë 18 Shkurt 2019, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Nisi mbrëmjen e sotme edicioni i dytë i spektaklit shumë të ndjekur "Në kurthin e Piter Pan" i cili mbërthen para ekranit të gjithë shqiptarët. 

Mes vogëlushëve që i drejtuan pyetje të ftuarve ishte edhe vajzat e Valbona Selimllarit.

Ajo quhet Vivien dhe siç duket bukuroshja do ndjekë hapat e së ëmës duke krijuar karrierë në televizion.

Vivien u shfaq në emision e veshur me një fustan të kuq dhe dukej si një kukull.

Burimi: icontyle.al

Këshilla për Marketingun