Hajde shtëpi hajde: Zbulohen pamjet nga apartamenti luksoz i Olti Currit

Xing

E Hënë 18 Shkurt 2019, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Një nga personazhet më të dashur për publikun, blogeri dhe opinionisti Olti Curri ka zbuluar sot për herë të parë pamjet nga shtëpia e tij luksoze.

Olti ka disa muaj që ka hyrë në shtëpinë e re e cila ndodhet në një nga zonat më të njohura të Tiranës.

Në fotot e publikuara shihet se Olti e ka arreduar shtëpinë me shumë shije duke guxuar edhe me ngjyra të ndezura.

Me humorin që e karakterizon, Olti shkruan se i publikoi fotot meqënëse sot i erdhi zonja që mirëmban shtëpinë dhe e bëri dritë.

Këshilla për Marketingun