Mëngjese të veçanta, kjo video e Hanës së Mozzik do t'ju ëmbëlsojë ditën

Xing

E Martë 12 Shkurt 2019, 09:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Në dhjetor të vitit të kaluar reperi Mozzik dhe partnerja e tij, Loredana Zefi, u bënë prindër për herë të parë. Loredana solli në jetë vogëlushen Hana, e cila është bërë tashmë kryefjala e jetës së tyre.

Që prej lindjes, ata e kanë publikuar shpesh të voglën në rrjete sociale ndërsa mëngjesin e sotëm, në profilin e Hanës në Instagram çifti ka publikuar një video që do t'ju ëmbëlsojë ditën.

Mozzik e filmon të bijën teksa i thotë 'Mirëmëngjesi', ndërsa ajo nis të qeshë sapo dëgjon zërin e babait të saj.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hana (@hanaaliu) on

Këshilla për Marketingun