E kishte mbajtur të fshehtë, s’do ta besoni se sa vite ka e lidhur Rozana Radi

Xing

E Hënë 11 Shkurt 2019, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja dhe moderatorja e njohur e emisionit "Boom", Rozana Radi siç dihet gjithmonë është kujdesur që jetën e saj private ta mbaj sa më larg syrit të publikut. Ndonëse shumë pak veta e din, Rozana është në një lidhje disa vjeçare për të cilën nuk është folur shumë në media.

Së fundmi, moderatorja i është përgjigjur pyetjeve të fansave në ‘Instagram’ dhe ka folur për lidhjen e saj e cila është më e gjatë na sa e mendonim.

Njëri nga fansat e ka pyetur Rozanën se nëse është apo jo e lidhur dhe këngëtarja ka zbuluar se tashmë prej më shumë se 6 vitesh është në një lidhje me Shpëtrim Karakushi dhe punon si Oficer i Policisë Gjyqësorë pranë Prokurorisë së Rrethit Tiranë.

Këshilla për Marketingun