Brune super yll, s'keni për ta njohur si dukej Xhemi 13 vite më parë

Xing

E Shtunë 19 Janar 2019, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar, Xhemi Shehu, është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjete sociale, e cila së fundmi i është bashkuar trendit më të ri të Instgramit, sfida e 10 viteve më parë.

Ajo ka publikuar në Instastory një foto të vjetër të sajën jo 10, por plot 13 vite më parë. Megjithëse tashmë jemi mësuar t'a shohim bjonde, Xhemi shfaqet me flokë të zeza në foton e publikuar.

Ajo ka pozuar pranë modeles Belen Rodriguez, teksa janë filmuar pa mendje ndërkohë që janë ulur në të njëjtin vend dhe me siguri askush nuk e ka njohur Xhemin në pamje të parë.

Këshilla për Marketingun