Foto e rrallë/ Shikoni si dukej Albi Nako para se të ishte i famshëm

Xing

E Shtunë 12 Janar 2019, 20:08 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Albi Nako është një nga VIP-at më të dashur për publikun dhe ndër më të komentuarit në media. Koreografi sot është bërë nostalgjik duke u kthyer pas në kohë.

Ai ka publikuar një foto nga fëmijëria ku shfaqet me prindërit dhe tregon dashurinë që ka për familjen.

'Po te thoja "na ishte nje here" do dukej si perralle. Po pse ishim keshtu u beme keta qe jemi... E dua familjen time", shkruan Albi.

Këshilla për Marketingun