Pas 15 vitesh bashkë: Ermal Hoxha i propozon për herë të dytë Rezarta Shkurtës

Xing

E Shtunë 12 Janar 2019, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Rezarta Shkurta është prej 15 vitesh e dashuruar me Ermal Hoxhën dhe çifti kanë krijuar familjen e tyre të vogël së bashku.

Por mbrëmjen e sotme, Rezarta ka marrë një propozim të dytë nga Ermali. 

Pas një dekade e gjysmë bashkë, Ermali i ka propozuar Rezartës në Dubai dhe ajo ka thënë Po.

"Thashë po... Per te dyten here edhe pas 15 vitesh bashke... Ne te mire e ne te keqe, gjithmone prane teje... Te dua", shkruan Rezarta në foton ku çifti shfaqen me duart e bashkuara.

Këshilla për Marketingun