Bashkëpunimi më i ëmbël, Tuna dhe Patrisi bëjnë muzikë së bashku

Xing

E Shtunë 12 Janar 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Tuna Sejdi dhe Patris Berisha janë një ndër çiftet më të njohur për publikun shqiptar, të cilët dy vite më parë u bënë prindër të vogëlushit Tian.

Megjithëse të dy merren me muzikë, me siguri askush nuk e kishte parë më herët çiftin të bënin muzikë së bashku. Tuna ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram një video shumë të ëmbël, ku shfaqet pranë bashkëshortit, Patrisit.

Teksa Tuna këndon, ai i mban ritmin teksa shoqërohej edhe nga një piano dhe duket se të dy e kanë shijuar shumë performancën së bashku.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I keni lare ndonjehere duke bere muzike bashke? Tuna dhe Patrisi 😍 @tunasejdi @patrisberisha

A post shared by Prive.al (@prive.al) on

Këshilla për Marketingun