'Zaimina ti je?', fansat kapin detajin shokues në fytyrën e këngëtares

Xing

E Shtunë 12 Janar 2019, 11:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Këngëtarja shumë e njohur për publikun shqiptar, Zaimina Vasjari, është një ndër femrat më të ndjekura e të komentuara në rrjete sociale, ku ndan shpesh poza të shumta të sajat.

Mirëpo, një selfie e publikuar së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve dhe komentuesit janë shprehur të habitur pasi sipas tyre, në fytyrën e saj ka ndryshime.

"Kthehu në origjinalitet. Zaimina e bukur 17-vjeçare që të kishin të gjitha femrat zili. Je bërë fallcitet komplet."

"Zaimina ti je?"

"Mu duke si Michael Jackson për një moment. Boo çfarë i ke bërë fytyrës moj.", janë disa prej komenteve që i shkruajnë këngëtares në foton e saj.

Këshilla për Marketingun