Po çmend rrjetin, Marina shpenzon shifrën marramendëse për një xhaketë

Xing

E Premte 11 Janar 2019, 13:01 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Marina Vjollca është një ndër femrat më të ndjekura në rrjetin social Instagram, ku ka mbledhur plot 1 milionë ndjekës dhe pozat e saj të shumta e veshjet plot stil tërheqin gjithmonë vëmendjen e ndjekësve.

Së fundmi, po bën xhiron e rrjetit foto e moderatores e veshur me një xhaketë Gucci. Faqja "Whattheywearin" në Instagram ka publikuar shifrën marramendëse të xhaketës blu të Marinës.

Ajo ka kushtuar plot 6845 euro, ndërsa syzet e të njëjtës firmë "Gucci" kanë kushtuar 750 euro.

Këshilla për Marketingun