Evi Reçi qenka fejuar dhe askush nuk dinte gjë

Xing

E Premte 11 Janar 2019, 10:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

E ftuar së fundmi në emisionin "Pop Culture" ishte këngëtarja e njohur Evi Reçi, e cila ka zhvilluar në studio një intervistë me moderatoren Dojna Mema.

Gjatë bisedës, Dojna i ka habitur të gjithë kur i është drejtuar këngëtares:

"Evi shumë urime njëherë, se mora vesh që je fejuar."

"Faleminderit", i është përgjigjur ajo Dojnës, siç mund ta ndiqni më poshtë në videon promo të emisionit.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kete te shtune ne @pop_culture_tch | Ora 15:40 @evireci @topchannelalbania 😎

A post shared by Dojna Mema (@dojnamema) on

Këshilla për Marketingun