Video/ Nuk i vjen Fifi në emision, shpërthen keq Roza Lati, thyen telefonin nga nervat

Xing

E Enjte 10 Janar 2019, 21:09 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Pak përpara xhirimeve të emisionit, një e papritur i ka ndodhur Roza Latit pasi e ftuara, këngëtarja Fifi e ka telefonuar dhe i ka thënë se nuk mund të vijë në emision për një orë pasi ka sëmurë qenushin e saj.

Në videon e publikuar nga Ora News, Roza shfaqet e tensionuar pas lajmit që mori nga Fifi dhe mundohet bashkë me stafin të rregullojë oraret.

Mirëpo pasi mëson se Fifi e ka anuluar ardhjen në emision, Roza nxehet dhe nga nervat hedh telefonin.

Në fund stafi i thotë Rozës se e gjitha ishte një kamera e fshehtë. 

Në një postim në Instagram, Roza shprehet se nuk e dinte për kamerën e fshehtë dhe gjatë videos ka sharë, por ajo pjesë është fshirë.

"Nuk e di a jeni ne dijeni... por mua ORA NEWS me beri nje kamera te fshehte perpara se te mbyllja sezonin e Why Not per 2018en... jo... nuk isha ne dijeni per kete gje... per koken e asaj Rites... kam share vetem nje here me llaf turpi... VETEM 1 HERE, dhe shyqyr e paskan fshire...

Me fal Ermira qe te kafshova ne fund ne qafe..... dhe kur pash kete video kuptova kete te caren e ekranit te iPhone-it tim... qe s’mbaja mend ku e kisha bere...", shkruan Roza.

Këshilla për Marketingun