Renato Mekolli i propozon Anit ulur në gjunjë live në emision (Video)

Xing

E Shtunë 5 Janar 2019, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Në finalen e "Hell's kitchen", mbrëmjen e sotme si ndihmës të dy shefave të rinj u rikthyen 6 ish-konkurrentë. Mes tyre ishte edhe ish-konkurrentja bukuroshe Ani.

Teksa Ani gatuan Renato i bën komplimenta duke e quajtur "ëmbëlsirë" dhe më pas i propozon të punojë në restorantin e tij.

"Anin nuk e lë të ikë, do e marr në restorantin tim. Do pranosh apo jo?", i thotë Renato Anit dhe i ulet në gjunjë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Top Channel (@topchannelalbania) on

Këshilla për Marketingun