Flet Flori Mumajesi: Ja kujt i dedikohet kënga

Xing

E Enjte 6 Dhjetor 2018, 19:07 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Flori Mumajesi ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve me këngën "Plas", një projekt i cili mban tërësisht vulën e tij që nga muzika deri tek teksti i ndjerë.

Flori këndon sot në natën e dytë të spektaklit dhe para mbrëmjes së madhe ka vendosur të flasë me anë të një postimi në rrjete sociale.

Këngëtari shkruan se "Plas" është kënga e atyre që kanë dashuruar vërtet duke dhënë një mesazh në fund.

"Kjo kenge nuk eshte me vetem kenga ime... Eshte e te gjithe atyre qe kane dashuruar dhe dashurojne vertet. DASHURIA I JEP KUPTIM JETES", shkruan Flori.

Këshilla për Marketingun