Pak para fillimit të natës së dytë, zbulohet surpriza e Bora Zemanit

Xing

E Enjte 6 Dhjetor 2018, 18:06 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

U mbajt mbrëmjen e djeshme nata e parë e edicionit të 20 të "Kënga Magjike", një natë plot surpriza dhe ku performuan 13 artistë të kategorisë "Big" dhe 9 artistë të kategorisë "New artist".

Një nga surprizat e mbrëmjes ishte edhe kërcimi i balerinës shqiptare me famë në Itali, Klaudia Pepa e cila kërceu me 12 balerinë nga "Amici".

Por një tjetër kërcim surprizë ju pret sot në mbrëmje, këtë herë nga moderatorja Bora Zemani.

Këtë e ka zbuluar koreografi Albi Nako në postimin e tij në Instagram ku shfaqet duke filmuar Borën gjatë provave.