Brenda shtëpisë super moderne të Kejsit, partneres së Stresit

Xing

E Enjte 6 Dhjetor 2018, 17:05 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Kejsi ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave gjatë gjithë kësaj periudhe të vështirë që po kalon Stresi. Fillimisht pritej me padurim reagimi i saj pasi Stresi u kap në hotel me një vajzë tjetër në momentin e arrestimit. Kejsi foli publikisht duke u shprehur se pa dëgjuar ende Stresin, nuk do marrë asnjë vendim.

Gjatë kësaj kohe bukuroshja që jeton në Kanada ka treguar mbështetje maksimale për reperin duke postuar çdo ditë foto të tyre dhe video nga momentet së bashku.

Ditën e sotme Kejsi ka tërhequr vëmendjen me një foto nga shtëpia. Ajo shihet duke konsumuar kafen teksa në sfond mund të shikoni dhomën e ndjenjes.

Shtëpia e Kejsit duket shumë moderne dhe e arreduar me shumë shije.

"Ka ditë që të nevojitet kafja më shumë se asnjëherë", shkruan Kejsi.