Pas debatit me Majlindën, Majk merr vendimin e rëndësishëm

Xing

E Enjte 6 Dhjetor 2018, 15:03 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ka qenë kryefjala e mediave ditën e djeshme debati mes reperit Majk dhe ish-partneres së tij, Majlinda Zeka. Majk akuzonte Majlindën se nuk e lë të takojë djalin ndërsa ajo akuzonte reperin se nuk i kishte përmbushur detyrat e tij si baba.

"Djalin tim nuk me le ta shoh nena e vete vetem sepse jemi ndare, ti s'mund ta dish cfare kam ne zemer e sa du ta kem afer", tha Majku.

Pas komenteve dhe zhurmës së madhe që u bë në rrjet, Majk ka vendosur ta mbyllë çështjen me një falenderim ndaj atyre që e mbështetën moralisht dhe është fokusuar tek karriera muzikore.

Reperi ka postuar një foto ku njofton se në koncertin e rradhës do të performojë me Kidën.