Sondazh/ Kush është kënga juaj e preferuar dhe kush mendoni se do e fitojë Kënga Magjike

Xing

E Enjte 6 Dhjetor 2018, 12:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Vetëm dy ditë na ndajnë nga finalja e madhe e "Kënga Magjike", edicioni i 20. Këtë vit gara është shumë e fortë mes konkurrentëve dhe që tani publiku i ka ndarë të preferuarit e tij dhe pretendentët për fitues. "Xing.al" ju sjell këtë sondazh ku mund të votoni për këngën tuaj të preferuar, por edhe për këngën që mendoni se do të fitojë, pasi siç e dini gjithçka vendoset nga votat që vetë konkurrentët do t'i japin njëri-tjetrit.

 
 
Këshilla për Marketingun