Publikohet video: Motra e Encës lakuriq në xhakuzi na i tregoi të gjitha fushë

Xing

E Shtunë 1 Dhjetor 2018, 00:12 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Ndonëse nuk e shohim shpesh në ekran, sërish motra e Encës ka fituar një vëmendje të madhe dhe shpeshherë është bërë kryefjalë në mediat rozë për deklaratat apo fotot e videot provokuese. Së fundmi Uindi i ka lënë ndjekësit gojë hapur me videon e publikuar në Instastory.

Ajo shfaqet duke u relaksuar në xhakuzi lakuriq teksa filmon fytyrën dhe gjoksin bombastik të cilin e mbulon pakëz me njërën dorë. Ndiqni videon.

Uindi from yeniden on Vimeo.