Pas 20 vitesh martesë, ndahet çifti shumë i njohur i showbizit

Xing

E Mërkurë 21 Nëntor 2018, 09:09 / Kategoria Showbiz shqiptar / 

Pas 20 vitesh martesë, gjërat nuk kanë shkuar siç duhet mes yllit të filmave, Robert de Niro dhe partneres së tij, Grace Hightower.

Burime pranë tyre janë shprehur se çifti ka vendosur ti japë fund njëherë e mirë e të divorcohen me njëri-tjetrin.

De Niro u martua me Grace në vitin 1997, pas 10 vjetësh të lidhur bashkë dhe kanë 2 fëmijë, një djalë 20-vjeçar dhe një vajzë 6-vjeçare.

MOTI NE TIRANE
Poll