Duket sikur bën jetë luksi, por shihni sa vuan Genta e Big Brother

Xing

E Enjte 8 Nëntor 2018, 23:11 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Genta e "Big Brother" mbetet një nga personazhet më të komentuar në media e rrjete sociale e sidomos për jetën private. Mjafton një foto provokuese apo deklaratë dhe menjëherë çdo e re rreth Gentës kthehet në lajm për portalet.

Së fundmi Genta ka vendosur t'u përgjigjet pyetjeve të fansave në Instagram e një prej tyre e pyet se çfarë punon që bën jetë luksi.

"Çfarë puno me çfarë merresh se vetë të shohim duke bërë jetë luksi”, e pyte", ishte pyetja e fansit. Dhe Genta i përgjigjet me një foto ku shfaqet me doreza e tel enësh në dorë. "Çfarë jete luksi zeza, laj, shpëlaj, hekuros, gatuaj, punë këtej, punë andej", i shkruan ish-banorja.

Këshilla për Marketingun