Këngëtari shqiptar poston për herë të parë foto me të dashurën dhe rrjeti po çmendet

Xing

E Enjte 8 Nëntor 2018, 22:10 / Kategoria Showbiz shqiptar /  Read in English

Nuk komentohet shumë në media për jetën private pasi është treguar gjithnjë diskret, mirëpo vëllai i Dren Abazit, Arti thuhet se është në lidhje me një modele nga Tirana, identitetin e të cilës nuk e ka zbuluar.

Këngëtari ka publikuar sot në Instagram një foto ku shfaqet me të dashurën, të veshur shumë shik teksa ndodhen me pushime në Turqi. Foto menjëherë është kthyer në vëmendjen kryesore të mediave duke qenë se kjo është hera e parë që Art Abazi poston një foto me partneren.

Këshilla për Marketingun